• Wykonywana przez nas praca ma dostarczyć naszym Klientom realnych korzyści

    Wykonywana przez nas praca ma dostarczyć naszym Klientom realnych korzyści

Подробнее на сайте: https://hotsnews.ru https://leadingnews.ruhttps://estascredit.ruGo to top of pagehttps://holdnews.ru https://newsexplore.ruhttps://prime-pc.ruhttps://ultimnews.ruhttps://topallnews.ru https://automobyle.ru https://priornews.ruhttps://pc-room.ruhttps://newshead.ruhttps://flarenews.ru https://maincredit.ruhttps://news101.ru

Internetowa Giełda Spółek

Nasze kompetencje

Spółka pod firmą Inwes spółka z o.o. prowadzi działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w sprzedaży udziałów oraz akcji w spółkach kapitałowych od 2004 roku. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w tym sektorze pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Weryfikowanie podmiotu gospodarczego to nie tylko badanie w zakresie braku zobowiązań, ale również analiza pod kątem wiarygodności, przejrzystości oraz kompletności dokumentacji prawnej i finansowo - księgowej. Zespół naszych prawników zapewnia profesjonalną obsługę prawną całego procesu zakupu udziałów w spółkach na każdym jego etapie oraz przygotowanie dokumentów, w tym wniosków do zgłoszenia zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) oraz odpowiednich urzędów. Naszym celem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się prowadzeniem postępowań przed Urzędem Regulacji Energetyki (URE) w zakresie uzyskania koncesji na obrót paliwami ciekłymi (OPC) oraz obrót paliwami ciekłymi z zagranicą (OPZ), zarówno dla podmiotów krajowych, jak i zagranicznych. Co nas wyróżnia? Udało nam się osiągnąć 100% skuteczności.

Jesteśmy na rynku od 2004 roku
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i niezawodność działania

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze pośrednictwa polegajacego na zakupie i sprzedaży udziałów oraz akcji spółek kapitałowych pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Nasze Kompetencje Dane Kontaktowe

język polski English русский