Przygotowane przez nas spółki na sprzedaż nie posiadają zobowiązań, pracowników i majątku trwałego. Oferta sprzedaży spółki zawiera wszystkie praktyczne informacje takie jak: siedziba spółki, wysokość kapitału zakładowego spółki, PKD spółki, wysokość obrotów spółki, wysokość zysków / strat spółki, a także cechy charakterystyczne spółki.

Jeśli wahasz się czy kupić spółkę skontaktuj się z nami, a udzielimy wszelkich informacji na temat procedury zakupu / sprzedaży spółki, zmiany składu Zarządu spółki, a także przedstawimy spółki na sprzedaż odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Jeśli podjąłeś już decyzję o zakupie spółki zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawierającą aktualne spółki na sprzedaż. W tym celu wybież skategoryzowane przez nas oferty - spółki z bez obrotów, spółki z obrotami lub spółki z koncesjami OPC i OPZ.

Jeśli nie masz czasu zapoznać się z ofertą sprzedaży spółek, skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania w zakresie parametrów spółki, a my zadbany o to, aby przygotowana oferta sprzedaży zawierała przynajmniej jedną spółkę dostosowaną w 100% do Twoich indywidualnych potrzeb...

Jesteśmy na rynku od 2004 roku
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i niezawodność działania

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze pośrednictwa polegajacego na zakupie i sprzedaży udziałów oraz akcji spółek kapitałowych pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Nasze Kompetencje Dane Kontaktowe

język polski English русский