• Jeżeli potrzebują Państwo błyskawicznie rozpocząć działalność gospodarczą, idealnym rozwiązaniem jest zakup istniejącej spółki

    Jeżeli potrzebują Państwo błyskawicznie rozpocząć działalność gospodarczą,
    idealnym rozwiązaniem jest zakup istniejącej spółki

Przygotowane przez nas spółki na sprzedaż nie posiadają zobowiązań, pracowników i majątku trwałego. Oferta sprzedaży spółki zawiera wszystkie praktyczne informacje takie jak: siedziba spółki, wysokość kapitału zakładowego spółki, PKD spółki, wysokość obrotów spółki, wysokość zysków / strat spółki, a także cechy charakterystyczne spółki.

Jeśli wahasz się czy kupić spółkę skontaktuj się z nami, a udzielimy wszelkich informacji na temat procedury zakupu / sprzedaży spółki, zmiany składu Zarządu spółki, a także przedstawimy spółki na sprzedaż odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Jeśli podjąłeś już decyzję o zakupie spółki zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawierającą aktualne spółki na sprzedaż. W tym celu wybież skategoryzowane przez nas oferty - spółki z bez obrotów, spółki z obrotami lub spółki z koncesjami OPC i OPZ.

Jeśli nie masz czasu zapoznać się z ofertą sprzedaży spółek, skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania w zakresie parametrów spółki, a my zadbany o to, aby przygotowana oferta sprzedaży zawierała przynajmniej jedną spółkę dostosowaną w 100% do Twoich indywidualnych potrzeb...

Jesteśmy na rynku od 2004 roku
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i niezawodność działania

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze pośrednictwa polegajacego na zakupie i sprzedaży udziałów oraz akcji spółek kapitałowych pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Nasze Kompetencje Dane Kontaktowe

język polski English русский