W naszej ofercie posiadamy spółki sp. z o.o. i S.A. z obrotami na sprzedaż. Ze względu na wysokość obrotów zostały podzielone na 3 kategorie: do 100 tys. zł, do 1 mln zł oraz powyżej 1 mln zł. Spółki te do niedawna prowadziły działalność gospodarczą, w tym czasie wszelkie bieżące zobowiązania zostały uregulowane, należności rozliczone, a umowy rozwiązane.

Oferowane spółki z obrotami są niezadłużonymi podmiotami gospodarczymi, tzn. nie posiadają żadnych zobowiązań oraz umów, które mogłyby powodować powstawanie zobowiązań po zakupie udziałów / akcji w spółce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w weryfikowaniu podmiotów gospodarczych nie tylko w zakresie braku zobowiązań, ale również pod kontem wiarygodności, przejrzystości oraz kompletności i rzetelności dokumentacji prawnej i finansowo - księgowej. Nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży udziałów / akcji w spółkach, któremu towarzyszy zmiana składu zarządu (również zmiana składu rady nadzorczej, odwoływanie lub ustanawianie prokury) czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników. Na zlecenie Klienta wykonujemy obsługę prawną, polegającą na dopasowaniu poszczególnych parametrów spółki do indywidulanego charakteru działalności oraz dokonujemy aktualizacji zaistniałych zmian w sądach rejestrowych i urzędach.


Jesteśmy na rynku od 2004 roku
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i niezawodność działania

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze pośrednictwa polegajacego na zakupie i sprzedaży udziałów oraz akcji spółek kapitałowych pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Nasze Kompetencje Dane Kontaktowe

język polski English русский