• Start
  • Spółki bez obrotów

W naszej ofercie posiadamy spółki sp. z o.o. i S.A. Ze względu na rok rejestracji zostały podzielone na 3 kategorie: do roku, do 3 lat oraz powyżej 3 lat. Spółki te nie rozpoczęły działalności gospodarczej lub zaprzestały jej prowadzenia.

Oferowane spółki są niezadłużonymi podmiotami gospodarczymi, tzn. nie posiadają żadnych zobowiązań oraz umów, które mogłyby powodować powstawanie zobowiązań po zakupie udziałów / akcji w spółce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w weryfikowaniu podmiotów gospodarczych nie tylko w zakresie braku zobowiązań, ale również pod kontem wiarygodności, przejrzystości oraz kompletności i rzetelności dokumentacji prawnej i finansowo - księgowej. Nad prawidłowym przebiegiem procesu sprzedaży udziałów / akcji w spółkach, któremu towarzyszy zmiana składu zarządu (również zmiana składu rady nadzorczej, odwoływanie lub ustanawianie prokury) czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników. Na zlecenie Klienta wykonujemy obsługę prawną, polegającą na dopasowaniu poszczególnych parametrów spółki do indywidulanego charakteru działalności oraz dokonujemy aktualizacji zaistniałych zmian w sądach rejestrowych i urzędach.


Jesteśmy na rynku od 2004 roku
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i niezawodność działania

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze pośrednictwa polegajacego na zakupie i sprzedaży udziałów oraz akcji spółek kapitałowych pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Nasze Kompetencje Dane Kontaktowe

język polski English русский