• Spółki z koncesjami OPC i OPZ

    Spółki z koncesjami OPC i OPZ

Nabycie udziałów/akcji w spółce, która posiada koncesję OPC to rozwiązanie dla Klientów, którym czas nie pozwala na prowadzenie postępowania w sprawie uzyskania koncesji i potrzebują błyskawicznie rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie obrotu paliwami na terenie Polski.

Jeżeli na daną chwilę nie będziemy posiadać spółki spełniającej Państwa oczekiwania, proponujemy prowadzenie postępowania w sprawie uzyskania koncesji OPC, zgodnie z Państwa wytycznymi. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawną i kompetentną pomoc w prowadzeniu postępowań w sprawie uzyskania koncesji oraz szybkie podjęcie działalności regulowanej dotyczącej obrotu paliwami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - dane kontaktowe +

Jesteśmy na rynku od 2004 roku
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i niezawodność działania

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze pośrednictwa polegajacego na zakupie i sprzedaży udziałów oraz akcji spółek kapitałowych pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Nasze Kompetencje Dane Kontaktowe

język polski English русский