• Spółki z koncesjami OPC i OPZ

    Spółki z koncesjami OPC i OPZ

Internetowa Giełda Spółek

Postępowania
koncesyjne OPC i OPZ
oraz inne

Jednym z filarów naszej działalności jest prowadzenie dla naszych Klientów postępowań przed Urzędem Regulacji Energetyki w zakresie udzielenia koncesji, jak również ich zmiany (w tym rozszerzenie ich zakresu). Ponadto oferujemy Klientom doradztwo i pomoc prawną w zakresie działalności (funkcjonowania) przedsiębiorstw energetycznych, ich specyfiki i licznych rygorów, wynikających m.in. z ustawy Prawo energetyczne.

Podczas wieloletniej pracy zyskaliśmy wielu stałych Klientów, jak również udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi wysokiej jakości.

Do każdego prowadzonego postępowania podchodzimy indywidualnie. Swoją skuteczność zawdzięczamy bogatemu doświadczeniu, staranności oraz ogromnemu zaangażowaniu w każde postępowanie. Dla naszych Klientów prowadzimy postępowania dotyczące udzielenia koncesji na obrót krajowy (m. in. OPC), jak również na obrót paliwami z zagranicą (OPZ).

Nasz zespół tworzą doświadczeni prawnicy specjalizujący się w regulacjach prawnych rynku energetycznego. Oprócz wiedzy z zakresu postępowania przed organem koncesyjnym, świadczymy kompleksowe usługi doradztwa dla sektora energetycznego, w tym pomagamy podmiotom zagranicznym utworzyć struktury i ramy prawne działalności w Polsce. Obsługujemy wiele uznanych w Polsce firm z branży energetycznej. Posiadamy liczne referencje dostępne na żądanie i uznaną w branży markę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - dane kontaktowe +

Jesteśmy na rynku od 2004 roku
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa i niezawodność działania

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w sektorze pośrednictwa polegajacego na zakupie i sprzedaży udziałów oraz akcji spółek kapitałowych pozwala nam na wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w sposób zharmonizowany, łączący indywidualne potrzeby Klienta z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Dzięki temu jesteśmy rzetelni i dbamy o Państwa interesy.

Nasze Kompetencje Dane Kontaktowe

język polski English русский